Ważne informacje dla udających się do Bazylei

21/12/2017

"Przygotowujesz się do uczestniczenia w Europejskim Spotkaniu w Bazylei. Cieszymy się, że będziemy mogli cię tam ugościć. Chrześcijańskie wspólnoty w Bazylei wkładają wiele wysiłku w przygotowanie ciepłego przyjęcia dla każdego.

Twój przyjazd na Europejskie Spotkanie Młodych jest odpowiedzią na zaproszenie, by z innymi podążać do źródeł wiary i miłości, iść do ewangelicznych źródeł przez modlitwę, ciszę i wspólną refleksję. Dla wszystkich będzie to okazja do odkrywania na nowo sensu życia i odnowienia zapału, który jest potrzebny do podejmowania i wypełniania w codzienności różnych odpowiedzialnych zadań.

Tutaj znajdziesz praktyczne informacje dotyczące spotkania. Niektóre adresowane są tylko do osób odpowiedzialnych za grupy, niektóre do osób indywidualnych, prosimy cię jednak, abyś przeczytał je wszystkie bardzo uważnie. Każdy szczegół może okazać się ważny i pomoże w tym, aby wszystko poszło dobrze, szczególnie w dniu przyjazdu. Jeżeli jesteś odpowiedzialnym za grupę, prosimy o przekazanie tych informacji każdej bez wyjątku osobie przyjeżdżającej z tobą".

Szczegóły na: https://www.taize.fr/pl_article1314.html