PIELGRZYMKA NA BAŁKANY

PIELGRZYMKA NA BAŁKANY

Program

Dzień 1: 20.04.2020

Zbiórka w godzinach nocnych i wyjazd. Dojazd do BUDAPESZTU. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem. „Perła Dunaju” z Zamkowym Wzgórzem, wspaniałymi budowlami, majestatycznymi mostami.  Przejazd do  MARII BISTRICY – Chorwackiej Częstochowy  Msza Święta. Zakwaterowanie, obiadokolacja.

Dzień 2: 21.04.2020

Śniadanie, Msza Święta , wykwaterowanie i wyjazd . Dojazd do JEZIOR PLITWICKICH – jeden z najpiękniejszych Parków Narodowych Chorwacji wpisany na światową listę dziedzictwa kulturowego UNESCO, zwiedzanie 3h. Następnie przejazd w stronę Bośni i Hercegowin. Wieczorny dojazd do MEDJUGORIE, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3: 22.04.2020

Śniadanie. Wejście na górę objawień w Međjugorje – PODBRDO, odmówienie różańca na dróżkach różańcowych, Spotkanie ze wspólnotą Cenacollo, spacer po Medjugorie. Msza Święta. Obiadokolacja . Wieczorny program modlitewny. Nocleg.

Dzień 4: 23.04.2020

Śniadanie. Wyjazd do DUBROWNIKA - PERŁY ADRIATYKU. Zwiedzanie z przewodnikiem miejscowym . W programie zwiedzania miasta uznanego za zabytek światowego dziedzictwa kulturowego: Brama Pile, ulica Placa, wieża zegarowa oraz spacer wzdłuż murów miejskich. Msza Święta. Powrót do Medjugorie, obiadokolacja, udział w nabożeństwach. Nocleg.

Dzień 5: 24.04.2020

Wczesne wyjście na górę Krizevac- odprawienie drogi krzyżowej. Śniadanie, Przejazd do MOSTARU – zwiedzanie jednego z najpiękniejszych miast Bośni i Hercegowiny. Spacer z przewodnikiem, Msza Święta. Przejazd nad wodospady  do Prirodni vodeni park "Koćuša"  Odpoczynek, czas na zdjęcia... Obiadokolacja, udział w wieczornych nabożeństwach. Nocleg.

Dzień 6: 25.04.2020

 Po śniadaniu wyjazd w kierunku VEPRIĆ – chorwackie sanktuarium Matki Bożej z Lourdes. Położone na zboczach zalesionych gór, pozostaje w harmonii z naturalnym otoczeniem. Msza Święta. Następnie przejazd do LUDBREGU – miejsce cudu Eucharystycznego. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, Nocleg.

Dzień 7: 26.04.2020

Śniadanie, wykwaterowanie, Msza Święta. Następnie wyjazd w stronę Polski, dojazd w godzinach nocnych.

Ważne informacje

  • DODATKOWE UBEZPIECZENIE:
  • od kosztów rezygnacji w przypadku zachorowania nagłego - 60 zł
  • od kosztów rezygnacji w przypadku zachorowania z powodu chorób przewlekłych- 120 zł
  • 1. Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
    2. 
    Ewentualna dopłata do pokoju jednoosobowego – 20 euro dzień
    3. W przypadku nie zebrania się pełnej grupy cena będzie rekalkulowana.


Organizatorem Pielgrzymki jest TARNOWSKIE BIURO PIELGRZYMKOWE Beskidvision

spółka jawna S. Rusin, I. Kaczmarczyk ul. Kopernika 2, 34 – 300 Żywiec ,  Wpis do Rejestru Organizatorów
Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Śląskiego nr: 1226