MEDJUGORJE I CHORWACKIE PERŁY

Z WYPOCZYNKIEM

MEDJUGORJE I CHORWACKIE PERŁY

Program

Dzień 1: 21.08.2021

Zbiórka w godzinach nocnych 23.00 w dniu 20.08.2021. Wyjazd i całodzienny przejazd w stronę Chorwacji. Zakwaterowanie w MARII BISTRICY. Msza Święta. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 2: 22.08.2021

Śniadanie. Msza Święta. Wyjazd do Medjugorje. Po drodze zwiedzanie ZADARU - miasta, w którym uroczy klimat Adriatyku łączy się bogatą historią Dalmacji. Zwiedzanie licznych budowli z czasów rzymskich oraz okresu renesansu weneckiego, m. in. słynnego kościoła św. Donata. Czas wolny. Dojazd do Međjugorje. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3: 23.08.2021

Śniadanie. Wejście na górę objawień w Međjugorje – PODBRDO, odmówienie różańca na dróżkach różańcowych, Spotkanie z „LUDŹMI MEDJUGORIA” i wspólnotą Cenacollo, spacer po Medjugorie. Msza Święta. Obiadokolacja . Wieczorny program modlitewny.

Dzień 4: 24.08.2021

4.30 Droga Krzyżowa na GÓRĘ KRIŻEWAC – na górze znajduje się Krzyż upamiętniający 1900tną rocznicę Męki Pańskiej. Następnie śniadanie. Przejazd na Chorwację. Wypoczynek na Rivierze Makarskiej. Miasteczko GRADAC - niezwykle urokliwe miasteczko z najdłuższą plażą na Makarskiej Riwierze. Powrót do Medjugorje. Obiadokolacja, wieczorny program modlitewny.Obiadokolacja, wieczorny program modlitewny.

Dzień 5: 25.08.2021

Śniadanie. Msza Święta. Przejazd nad wodospady Koćusa lub Kravica – odpoczynek. Przejazd do MOSTARU. Wizyta i spacer z przewodnikiem po pięknym, urokliwym miasteczku ze słynnym kamiennym mostem. Powrót do hotelu na obiadokolację i wieczorne nabożeństwa, nocleg.

Dzień 6: 26.08.2021

Śniadanie. Wyjazd do DUBROWNIKA – Perły Adriatyku – zwiedzania miasta uznanego za zabytek światowego dziedzictwa kulturowego: Brama Pile, ulica Placa, wieża zegarowa oraz spacer. Czas wolny. Msza Święta. Następnie powrót do Medjugorie, obiadokolacja. Udział w wieczornych nabożeństwach, nocleg.

Dzień 7: 27.08.2021

Wykwaterowanie, śniadanie. Wyjazd w kierunku VEPRIĆ – chorwackie sanktuarium Matki Bożej z Lourdes. Położone na zboczach zalesionych gór, pozostaje w harmonii z naturalnym otoczeniem. Msza Święta. Przejście do MAKARSKIEJ. Plażowanie ok 7 h. Przejazd na nocleg. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 8: 28.08.2021

Śniadanie. Wyjazd w stronę Polski. Dojazd do WIEDNIA. Msza Święta na Kahlenberg. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem – stolica i największe miasto Austrii. Znajduje się w północno-wschodniej części kraju, nad Dunajem, zostało w 2001 wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Przyjazd do Polski w godzinach nocnych, przejazd na miejsce zbiórki.

Ważne informacje

Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Dodatkowe ubezpieczenie :

OD KOSZTÓW REZYGNACJI W PRZYPADKU :

zachorowania nagłego  70 zł
                -  z rozszerzeniem na COVID 19 – 100 zł
                -  z rozszerzeniem na COVID 19 i kwarantanną –  120 zł

 -  zachorowania z  powodu chorób przewlekłych100 zł 
                 - z rozszerzeniem na COVID 19– 120 zł
                 - z rozszerzeniem na COVID 19 i kwarantanną – 155