SZLAKAMI PODLASIA

SZLAKAMI PODLASIA

Program

Dzień 1: 09.09.2021

Zbiórka o północy, a następnie wyjazd . Całonocny przejazd do Białegostoku – stolicy Podlasia. Spacer po mieście i czas wolny. Przejście pod pałac Branickich – Polski Wersal.  Następnie msza święta i czas wolny na modlitwę w Bazylice Archikatedralnej Wniebowzięcia NMP -Sanktuarium MB Pocieszenia. Przejazd do Narwińskiego Parku Narodowego. Spacer „Kładką wśród bagien”. Następnie wyruszymy do Wasilkowa  gdzie znajduje się Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Świętej Wodzie.  Znajdujący się w kościele cudowny wizerunek Matki Bożej Bolesnej oraz cudowne źródło ściągają do tego miejsca chrześcijan wielu obrządków i wyznań. Czas na modlitwę. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

Dzień 2: 10.09.2021

Śniadanie, wyjazd w kierunku Krasnegoboru - odwiedzimy Kościół p.w. Zwiastowania NMP - Sanktuarium MB Różańcowej, gdzie czczony jest XVII-wieczny obraz Matki Bożej z Dzieciątkiem. Przejazd do Sokółki  - miejsca Cudu Eucharystycznego. To szczególne wydarzenie eucharystyczne rozsławiło kościół na cały świat i stało się powodem wielu pielgrzymek. Wcześniej kościół św. Antoniego w Sokółce był znany między innymi z filmów „U Pana Boga za piecem”, U Pana Boga w ogródku” czy „U Pana Boga za miedzą”. Msza święta i czas na modlitwę. Przejazd do Muzeum Ikon w  Supraślu, a następnie przejazd do prawosławnej cerkwi Opieki Matki Bożej w Puchłach, przepięknej  drewnianej cerkwi -ważnego ośrodka kultu maryjnego. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3: 11.09.2021

Śniadanie i przejazd do Białowieży do Białowieskiego Parku Narodowego. Pobyt w Rezerwacie Pokazowym Żubrów, a następnie przejazd do Leśnej Podlaskiej - Zespół klasztorny paulinów, Sanktuarium MB Leśniańskiej – Opiekunki Podlasia. Msza święta i czas na modlitwę. Przejazd na nocleg i obiadokolację.

Dzień 4: 12.09.2021

Śniadanie. Przejazd do  Kodnia - Sanktuarium MB Kodeńskiej - Zabytkowy kościół par. p.w. św. Anny, msza święta i czas na modlitwę.  W drodze powrotnej odwiedzimy Lublin - spacer po mieście, a następnie przejazd do Państwowego Muzeum na Majdanku.  Powrót w godzinach wieczornych.

Opis

Opieka duchowa: Ks. Krzysztof Orzeł

Ważne informacje

Dodatkowe ubezpieczenie :
OD KOSZTÓW REZYGNACJI W PRZYPADKU :

zachorowania nagłego 40 zł 
   -  z rozszerzeniem na COVID 19 – 57 zł
   -  z rozszerzeniem na COVID 19 i kwarantanną – 70 zł

 -  zachorowania z  powodu chorób przewlekłych57 zł
     - z rozszerzeniem na COVID 19 – 70  zł
     - z rozszerzeniem na COVID 19 i kwarantanną – 92 zł