Rekolekcje dla rodzin, Medjugorie

Rekolekcje dla rodzin, Medjugorie

Program

Dzień 1: Wyjazd z Tarnowa, Maria Bistrica - 20.07.2018

Wyjazd z Tarnowa w godzinach wczesno-porannych. Msza Święta w Lewoczy. Przejazd do Marii Bistricy - Chorwackiej Częstochowy. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2: Spit, Medhugorie - 21.07.2018

Msza Święta. Wykwaterowanie. Wyjazd w kierunku południowej Chorwacji zwiedzanie Spitu z przewodnikiem. Dojazd do Medjugorie, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3: Podbrodo, Cenacollo, Tihalina - 22.07.2018

Śniadanie. Wyjście na górę Podbrodo - odmówienie różańca świętego. Świadectwo we wspólnocie Cenacollo. Przejazd do Tihaliny - Msza Święta. Zwiedzanie Medjugorie i udział w wieczornych nabożeństwach. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 4: Wodospady Kravica, Mostaru, Blagaju - 23.07.2018

Śniadanie, Droga Krzyżowa na Górę Krizevac, przejazd nad Wodospady Kravica - czas wolny na zadumę. Przejazd do Mostaru zwiedzanie z przewodnikiem jednego z najpiękniejszych miast Bośni i Hercegowiny. Czas wolny. Przejazd do Blagaju i zwiedzanie Klasztoru Derwiszów położonego nad rzeką Buną. Powrót do Medjugorie, udział w wieczornych nabożeństwach wraz z międzynarodową Mszą Świętą. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 5: Gradacu - 24.07.2018

Śniadanie. Msza Święta w Matczynej Wiosce. Przejazd na plażę w okolicy Gradacu - plażowanie. Powrót do Medjugorie, obiadokolacja. Udział w wieczornych nabożeństwach, nocleg.

Dzień 6: Veprić, Ludbregu - 25.07.2018

Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Chorwacji. Msza Święta w Veprić - chorwackie sanktuarium Matki Bożej z Lourdes, które jest położone na zboczach zalesionych gór, pozostaje w harmonii z naturalnym otoczeniem. Wyjazd w stronę Ludbregu - miejsce cudu Eucharystycznego. Przyjazd do hotelu na obiadokolację, zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 7: Budapeszt - 26.07.2018

Msza święta. Śniadanie, wykwaterowanie i przejazd w kierunku Węgier. Dojazd do Budapesztu - zwiedzanie z przewodnikiem. Dalsza droga w stronę Polski.

Dzień 8: Powrót do Polski - 27.07.2018

Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach nocnych.

Opis

"Troszczcie się o Medziugorje, pilnujcie Medziugorja, wytrwajcie, nie poddajcie się. Odwagi jestem z wami. Brońcie, idźcie śladem Medziugorja".

/Św. J.P.II/

Rekolekcje prowadzi Ks. Krzysztof Orzeł

Ważne informacje

Dodatkowe ubezpieczenie: 

  • od chorób przewlekłych - 50 zł,
  • od kosztów rezygnacji w przypadku zachorowania nagłego - 55 zł,
  • od kosztów rezygnacji w przypadku zachorowania z powodu chorób przewlekłych - 110 zł.

Organizatorem pielgrzymki jest: BeskidVision spółka jawna