TORUŃ, LICHEŃ, GNIEZNO, POZNAŃ, KALISZ

SZLAKIEM PIASTÓW

TORUŃ, LICHEŃ, GNIEZNO, POZNAŃ, KALISZ

Program

Dzień 1: 30.04.2023

Wyjazd w nocy z Tarnowa ok. 01.00. Przejazd do TORUNIA. Msza Święta. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem miejscowym: Dwór Artusa, Ratusz Staromiejski, Pomnik Mikołaja Kopernika, Kościół Św. Jakuba, Katedra Świętojańska. Przejazd do BISKUPINA, zwiedzanie Muzeum Archeologicznego. Przejazd na nocleg do Lichenia lub okolic. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2: 01.05.2023

Po śniadaniu Msza święta i zwiedzanie Sanktuarium w LICHENIU z przewodnikiem. W ogromnej Bazylice znajduje się oryginał obrazu Matki Bożej Licheńskiej a dookoła Bazyliki można spacerować pięknymi ogrodami, odprawić Drogę Krzyżową. Przejazd do GNIEZNA – pierwsza stolicy Polski, pierwsza metropolia kościelna, miasto św. Wojciecha. Czas wolny. Zwiedzanie miasta m.in.: Archikatedra Wniebowzięcia NMP i Św. Wojciecha, Drzwi Gnieźnieńskie. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3: 02.05.2023

Po śniadaniu zwiedzanie POZNANIA, czas wolny na Rynku Starego Miasta. Następnie zwiedzanie Katedry na Ostrowie Tumskim (groby pierwszych władców Polski)Następnie przejazd do KALISZA, wizyta w Sanktuarium św. Józefa, patrona rodzin, z najstarszym na świecie koronowanym obrazem Świętego, Msza Św. Przyjazd na miejsce zbiórki w późnych nocnych – ok. 24.00.  

Ważne informacje

*Cena pielgrzymki przy 35 osobach: 1050 PLN
                                przy 25 osobach: 1250 PLN

  • Oferta ważna przy min. 25 osobach płatnych
  • Program jak i kolejność zwiedzanych miejsc może ulec niewielkim zmianom.
  • Dokumentem niezbędnym do podróży jest WAŻNY dowód osobisty lub paszport.
  • Brak szczególnych wymagań zdrowotnych dotyczących udziału w imprezie turystycznej.
  • Biuro  zastrzega sobie możliwość odwołania imprezy z przyczyn od siebie  niezależnych. Np. siła wyższa, decyzje władz państwowych i innych  instytucji, jak również z powodu braku minimum uczestników, która wynosi  25 osób na 20 dni przed imprezą turystyczną. W zaistniałej sytuacji  Klient otrzymuje zwrot wpłaconych na rzecz Organizatora należności