MEDJUGORJE

Z wypoczynkiem na Chorwacji

MEDJUGORJE

Program

Dzień 1: 13.08.2022

Zbiórka w godzinach nocnych 23.00 w dniu 12.08.2022. Wyjazd i całodzienny przejazd w stronę Chorwacji. Zakwaterowanie w MARII BISTRICY. Msza Święta. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 2: 14.08.2022

Śniadanie. Msza Święta. Wyjazd do Medjugorje. Po drodze zwiedzanie ZADARU - miasta, w którym uroczy klimat Adriatyku łączy się bogatą historią Dalmacji. Zwiedzanie licznych budowli z czasów rzymskich oraz okresu renesansu weneckiego, m. in. słynnego kościoła św. Donata. Czas wolny. Dojazd do Međjugorje. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3: 15.08.2022

Śniadanie. Wejście na górę objawień w Međjugorje – PODBRDO, odmówienie różańca na dróżkach różańcowych, Spotkanie z „LUDŹMI MEDJUGORIA” i wspólnotą Cenacollo, spacer po Medjugorie. Msza Święta. Obiadokolacja. Wieczorny program modlitewny.

Dzień 4: 16.08.2022

4.30 Droga Krzyżowa na GÓRĘ KRIŻEWAC – na górze znajduje się Krzyż upamiętniający 1900tną rocznicę Męki Pańskiej. Następnie śniadanie. Przejazd na Chorwację. Wypoczynek na Rivierze Makarskiej. Miasteczko GRADAC - niezwykle urokliwe miasteczko z najdłuższą plażą na Makarskiej Riwierze. Powrót do Medjugorje. Obiadokolacja, wieczorny program modlitewny.Obiadokolacja, wieczorny program modlitewny.

Dzień 5: 17.08.2022

Śniadanie. Msza Święta. Przejazd nad wodospady Koćusa lub Kravica – odpoczynek. Przejazd do MOSTARU. Wizyta i spacer z przewodnikiem po pięknym, urokliwym miasteczku ze słynnym kamiennym mostem. Popołudniowy pobyt w Medjugojre. Powrót do hotelu na obiadokolację i wieczorne nabożeństwa, nocleg.

Dzień 6: 18.08.2022

Śniadanie. Wyjazd do DUBROWNIKA – Perły Adriatyku – zwiedzania miasta uznanego za zabytek światowego dziedzictwa kulturowego: Brama Pile, ulica Placa, wieża zegarowa oraz spacer. Czas wolny. Msza Święta. Następnie powrót do Medjugorie, obiadokolacja.
Udział w wieczornych nabożeństwach, nocleg.

Dzień 7: 19.08.2022

Wykwaterowanie, śniadanie. Wyjazd w kierunku VEPRIĆ – chorwackie sanktuarium Matki Bożej z Lourdes. Położone na zboczach zalesionych gór, pozostaje w harmonii z naturalnym otoczeniem. Msza Święta. Przejście do MAKARSKIEJ. Plażowanie ok 7 h. Przejazd na nocleg. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 8: 20.08.2022

Śniadanie. Wyjazd w stronę Polski. Dojazd do WIEDNIA. Msza Święta na Kahlenberg. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem – stolica i największe miasto Austrii. Znajduje się w północno-wschodniej części kraju, nad Dunajem, zostało w 2001 wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Przyjazd do Polski w godzinach nocnych, przejazd na miejsce zbiórki.

Opis

Cena: 

1200 PLN + 250 Euro  przy 25 osobach zapisanych

1000 PLN + 250 Euro  przy 30 osobach zapisanych

Ważne informacje

W związku z obecną sytuacją wprowadziliśmy również ubezpieczenie od kosztów rezygnacji w przypadku zachorowania na COVID-19 i objęcia kwarantanną:

  • w przypadku zachorowania nagłego – 4 % ceny pielgrzymki
  • w przypadku zachorowania z powodu chorób przewlekłych – 5 % ceny pielgrzymki
  • w przypadku zachorowania nagłego – z rozszerzoną ochroną na zachorowanie na COVID -19 i kwarantanną 6 % ceny pielgrzymki
  • w przypadku zachorowania z powodu chorób przewlekłych z rozszerzoną ochroną na zachorowanie na COVID -19 i kwarantanną – 7 % ceny pielgrzymki