Karyntia i Medjugorie

Karyntia i Medjugorie

Program

Dzień 1: 19.06.2019

Zbiórka w godzinach nocnych Tarnowie następnie wyjazd.  w stronę Austrii. Wjazd niezwykłą drogą MALTA HOCHALMSTRAßE do Doliny Malty – gdzie znajduję się najwyższa zapora wodna w całej Austrii znajduje się na wysokości 1933 m. n.p.m. Ma 200 m. wysokości, 626 m. długości i może pomieścić 200 milionów metrów sześciennych wody. Prowadzi do niej 14,4 km bardzo malowniczej trasy z licznymi wodospadami i wykutymi w skale tunelami. Space, czas wolny. Dojazd do miejscowości MILLSTATT AM SEE – uzdrowiskowa miejscowość w malowniczej Karyntii położona nad malowniczym Jeziorem  Millstatter See nazwanym skarbem Karyntii. Msza Święta. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja nocleg.

Dzień 2: 20.06.2019

Śniadanie. UDZIAŁ W TRADYCYJNEJ PROCESJI BOŻEGO CIAŁA NA STATKU po jeziorze MILLSTÄTTER SEE -  Jezioro Millstatt lub Millstaetter o powierzchni 13.3 km² jest drugim co do wielkości jeziorem Karyntii i najgłębszym jeziorem Austrii. Głębokość jeziora dochodzi do 142 m. Po procesji czas wolny  (możliwość kąpieli w jeziorze, udział w festynie nad brzegiem jeziora). Powrót o hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3: 21.06.2019

Msza Święta w Kościele. Śniadanie– wyjazd w stronę Chorwacji. Zakwaterowanie w hotelu położonym w resorcie SOLARIS . SOLARIS BEACH RESORT ( http://www.solarishotelsresort.com/Solaris Beach Resort to luksusowy kompleks wypoczynkowy położony bezpośrednio przy plaży i składający się z resortu. Czas wolny na plażowanie. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4: 22.06.2019

Śniadanie. /wykwaterowanie z hotelu do godziny 10.00/  Czas wolny do godziny 14.00 (możliwość wypoczynku, plażowania). 13.00 - Wyjazd w stronę Medjugorie. Msza Święta. Późny dojazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5: 23.06.2019

Śniadanie. Wyjście na górę objawień Podbrdo – odmówienie części różańca świętego. Spotkanie ze wspólnotą Cenacollo oraz „Ludźmi Medjugoria”. Msza Święta. Następnie przejazd nad wodospady KRAVICE.  Powrót na obiadokolację. Udział w wieczornych nabożeństwach.  Nocleg

Dzień 6: 24.06.2019

Ok. 5.00 - Droga Krzyżowa na Górę Krizevac /dla chętnych/, śniadanie. Przejazd do miasteczka Gradac – czas na plażowanie. Powrót do hotelu, obiadokolacja , udział w wieczornych nabożeństwach – międzynarodowa Msza Święta.

Dzień 7: 25.06.2019

Śniadanie, wykwaterowanie . Przejazd do TIHALINY -  Msza Święta. Następnie wyjazd w stronę Chorwacji. Czas na obiad (we własnym zakresie) w bistro bar w okolicy Parku KRKa, gdzie można podziwiać panoramę rzeki KRKa. Następnie przejazd na miejsce zbiórki.

Ważne informacje

  • DODATKOWE UBEZPIECZENIE:
  • od chorób przewlekłych - 50 zł
  • od kosztów rezygnacji w przypadku zachorowania nagłego - 70 zł
  • od kosztów rezygnacji w przypadku zachorowania z powodu chorób przewlekłych-140zł

Organizatorem pielgrzymki jest: BeskidVision spółka jawna