BIAŁYSTOK – SOKÓŁKA – ŚWIĘTA WODA – ŚWIĘTA LIPKA - GIETRZWAŁD

BIAŁYSTOK – SOKÓŁKA – ŚWIĘTA WODA – ŚWIĘTA LIPKA - GIETRZWAŁD

Program

Dzień 1: 04.09.2026

Zbiórka o godz. 0:45. Wyjazd z Brzeska o 1:00 w nocy. Przejazd do Białegostoku. Nawiedzenie Sanktuarium Miłosierdzia Bożego oraz modlitwa przy grobie bł. ks. Michała Sopoćki – patrona Białegostoku. Następnie przejazd do Sokółki. Oprowadzanie po sanktuarium, projekcja filmu poświęconego wydarzeniu eucharystycznemu oraz Msza Święta. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie i obiadokolacja.

Dzień 2: 05.09.2026

Śniadanie. Przejazd do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Świętej Wodzie. Nawiedzenie sanktuarium, czas na modlitwę i Msza Święta. Następnie przejazd do Świętej Lipki. Zwiedzanie sanktuarium z przewodnikiem oraz wspaniały koncert organowy. Przejazd w okolice Gietrzwałdu na zakwaterowanie, obiadokolację i nocleg.

Dzień 3: 06.09.2026

Śniadanie. Dłuższy pobyt w Gietrzwałdzie – głównym punkcie pielgrzymki, miejscu jedynych zatwierdzonych objawień maryjnych w Polsce. Zwiedzanie sanktuarium, udział we Mszy Świętej, Droga Krzyżowa oraz czas wolny na indywidualną modlitwę i spacer do cudownego źródełka. Obiad. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Brzeska w godzinach wieczornych/nocnych.

Opis

Zgłoszenie po potwierdzeniu dostępności miejsca! Zapytanie: pielgrzymki@ddpt-iter.pl

Ważne informacje

Nr pielgrzymki: 260931

Zbiórka: Brzesko przy Lidlu lub przy Parafii (szczegóły w Biurze - tel. 882 518 222)