Lwów - Złota Podkowa

Lwów - Złota Podkowa

Program

Dzień 1: 06.04.2019

 Zbiórka na lotnisku w Katowicach – Pyrzowicach o godz. 04:00. Wylot do Lwowa o godz. 06.00. Po wylądowaniu przejazd do Żółkwi  - miasta założonego przez hetmana Żółkiewskiego, ze śladami włoskiego renesansu. Przejazd do Lwowa. Zwiedzanie Cmentarza Łyczakowskiego i Orląt Lwowskich, następnie Cerkiew Św. Jura i Wysoki Zamek. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.


Dzień 2: 07.04.2019

Śniadanie. Zwiedzanie lwowskiej starówki: Rynek Starego Miasta, Cerkiew Uspieńska, kościół Dominikanów, dzielnica ormiańska z Katedrą, Kaplica Boimów. Msza św. w Bazylice Archikatedralnej Wniebowzięcia NMP, dzielnica żydowska. Opera lwowska*. Obiadokolacja na starym mieście. Powrót do hotelu i nocleg.


Dzień 3: 08.04.2019

 Śniadanie. 08:00. Przejazd do Oleska – zwiedzanie miejsca urodzin Jana III Sobieskiego, piękna wystawa obrazów, rzeźby oraz przedmiotów sztuki użytkowej. Podhorce:  zamek Koniecpolskich i Rzewuskich; Złoczów – rezydencja króla Jana III Sobieskiego. Powrót do Lwowa. Msza św. w Kościele Św. Antoniego.  Powrót do hotelu; obiadokolacja i nocleg.

Dzień 4: 09.04.2019

 Śniadanie. Przejazd na lotnisko. Wylot do Polski o godz. 12:00. Przylot do Katowic o godz. 11:55.


Ważne informacje

- w zależności od repertuaru możliwość uczestnictwa w spektaklu w Operze.


Organizatorem pielgrzymki jest: BeskidVision spółka jawna