SZLAKIEM PIASTÓW

SZLAKIEM PIASTÓW

Program

Dzień 1: 14.10..2022

Wyjazd w nocy z Tarnowa ok 1.30. Przejazd do TORUNIA. Msza Św. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem miejscowym: Dwór Artusa, Ratusz Staromiejski, Pomnik Mikołaja Kopernika, Katedra, Kościół NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II. Przejazd do BISKUPINA, zwiedzanie Muzeum Archeologicznego. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2: 15.10.2022

Po śniadaniu przejazd do GNIEZNA – pierwsza stolicy Polski, pierwsza metropolia kościelna, miasto św. Wojciecha. Msza Św. Zwiedzanie miasta : m.in.:  Archikatedra Wniebowzięcia NMP i Św. Wojciecha, Drzwi Gnieźnieńskie. Następnie OSTRÓW LEDNICKI.  Przeprawa promem na wyspę. Zwiedzimy skansen archeologiczny. Na wyspie znajdują się jedne z najcenniejszych pozostałości przedromańskiej architektury kamiennej w Polsce. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3: 16.10.2022

Po śniadaniu zwiedzanie POZNANIA , czas wolny na Rynku Starego Miasta. Następnie zwiedzanie Katedry na Ostrowie Tumskim (groby pierwszych władców Polski). Następnie przejazd do KALISZA, wizyta w Sanktuarium św. Józefa, patrona rodzin, z najstarszym na świecie koronowanym obrazem Świętego, Msza Św. Przyjazd na miejsce zbiórki w późnych nocnych – ok 24.00.

Ważne informacje

*Cena pielgrzymki: 

- przy Grupie min. 40 osób - 790 PLN

- przy Grupie minimum 30 osób - 850 PLN

- przy Grupie minimum 25 osób - 899 PLN